Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz

Utworzony przez Weronika, 18 lutego 2011 r. o 03:02
pani ania miota sie tu i tam,gdzie nie potrzeba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zejdzcie już z niej uważamy że gdyby nie ona to nic tu by nie było odkąd jest to jest jakiś ład w tym wszystkim jeśli nie macie o niczym pojęcia to weżcie się do roboty zawsze obgaduje ten co jest próżny, widzieliśmy ile pracy w to wkłada ale was to buja bo lenie jesteście aniu nie zmieniaj się a ich nie słuchaj to gówniarze znajomi z Woskrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim by nie była nie godzi się pisać tak o człowieku wy nie zdajecie sobie sprawy co wy robicie opamiętajcie się albo wypiszcie się z kościoła bo jacy z was chrześcijanie wy się Boga nie boicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam że to dobry duszek zawsze uśmiechnięta pamiętam jak przewróciłem się w zimie i pomogła mi wstać i odprowadziła mnie pod dom ja będę jej bronił bo oszustwa piszecie a powinniście się uczyć od niej taka jest prawda a to co robi wam przeszkadza bo tak nie umiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech tylko pani Ania nie idzie z księdzem do szkoły na zakańczenie roku szkolnego,bo to nie wypada. ksiądz z gospodynią w oficjalnej delegacji do szkoły podstawowej. żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam nosiłem dla pani ani zaproszenie więc co ci do tego odczep się wiele dzieci ją lubi a cała szkoła wie która nauczycielka jest nie dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam czytam i czytam, to tak jakby sie wypowiadali ludzie z podstawówki.uczyć sie a nie za durnotami sie oglądać! i przestańcie na wszystkich najeżdżać. ta osoba,która założyła to forum kulturalnie sie zapytała i tyle. a wy od razu tak negatywnie o wszystkim piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możecie na ks i anie pisać ale i tak większość ich lubi tylko święci nie więc o czym tu pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od czasów Dudka nie było takiego księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak myślę a takie smarki wejdą na takie coś i psują innym opinie a to świadczy o nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ania + Ksiadz = hipokryzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbycho napisał:
niech tylko pani Ania nie idzie z księdzem do szkoły na zakańczenie roku szkolnego,bo to nie wypada. ksiądz z gospodynią w oficjalnej delegacji do szkoły podstawowej. żenada...
Może oni są parą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile ta Pani Ania ma lat? Ma męża i dzieci? I gdzie mieszka? Skąd ona się wzięła? Plebania - to jej praca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne w ciagu 10 minut 5 postów za pania ania.jak tak to co pare godzin ktos ktos pisze...dziwne a moze to 1 osoba pisze za kilka aby to nakrecic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś usuwa posty. było już 95 ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne to wszystko jest(...) i wasze wpisy na te forum trochę nie poważne ale dobra to nie moja sprawa;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no racja, usuwają posty. bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znikaja posty przeciw komu?bedzie mozna sie domyslic kto zalozyl:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie posty, ktore dotyczyly ksiedza i Pani Ani - znikly. Niech sie najpierw zastanawiaja, co wyprawiaja, a nie pozniej posty usuwaja, bo prawda ich w oczy kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...